Share on facebook

Your Comments

The reason [I joined] is that you don't get involved with any issues - you remain neutral and only report the true facts and let the readers make up there own mind, which is the best way.
James M
(Email)

KTLN on Facebook

KTLN Statistics

We have 358 guests and
17 members online (375),
46 members visted today.


Most users online
Friday 26th January 2018 11:41am
Guests:13567 Members:126 (13693)

Daily Usage
Wednesday 17th May 2017
Most Members in a Day:422


KTLN Membership
New Members in last 30 Days: 29
Total Members:11221

Banner

Knowledge Bank » About KTLN » About KTLN


Hoşgeldiniz - Kalkan Turkish Local News PDF Print E-mail
Thursday, 22 July 2010
2.7/5 (36 votes)
Sıcak bir hoşgeldin
Kalkan, Turkiye: Turkuaz sahili en güzel halinde. Kalkan Türkiye Yerel Haberler’e yada KTLN’e hoşgeldiniz-Kalkan’nın en popüler web sitesi. Eğer, Kalkan Türkiye hakkında bağımsız ve kaliteli haberler arıyorsanız, doğru yere geldiniz. KTLN’nin Kalkan Türkiye hakkında rehberiniz olmasına izin verin.

Bu web sitesinin kulllanımı tamamen ücretsiz ve kullanımı tamamen güvenlidir. Kalkan hakkında yararlı bir bilgi kaynağını sağlar ve Kalkan’nın güncel haberlerini bir tıkla size sunar. Başlıkları aşağıda kontrol edebilirsiniz.

Biz aynı zamanda Kalkan’da çok popüler KTLN web kamerasına sahip olup, bunlar çok yüksek kalitede baştan aşağı Kalkan koyu ve Kalamar koyu üzerinden, Kışla’dan, limandan ve kumsalın arkasından  manzaralar gösterir.

Hoşgeldiniz

Üye olmak ücretsizdir
Bu sitenin tamamıyla tadını çıkarmak için, üye olarak kaydınız gerekmektedir. Bu çok kolay olduğu gibi, uzun zamanınızı almayacaktır. Eğer üye olmazsanız kaçıracağınız çok şey olacaktır. Lütfen detaylar için üyelik kısmına göz atınız.

Eğer İpod, Ipad, iphone veya Blackberry gibi taşınabilir bir cihazınız varsa,
www.iKalkan.com sitesinden KTLN’yi görüntülemeyi tercih edebilirsiniz.

KTLN Topluluğu Facebook’ta
Biz aynı zamanda
KTLN Community Facebook sayfasına sahip olup, burada Kalkan sevenleri ile tanışabilir ve favori tatil varış noktanız ile ilgili sorular sorabilirsiniz. Bu dostça bir yerdir, bu nedenle neden ziyaret edip bir merhaba demeyeseniz. Sizi oraya ulaştıracak çabuk ve kısa bir yolumuz var: Sadece web arama motorunuza mykalkan.com yazın. Bakın ordasınız!

 

Kalkan Turkısh Local News on Facebook

 

Kalkan Türkiye Yerel Haberler – Kalkan Türkiye’deki pencereniz.

 

Katie-Ellen
Love KTLN.  Love Kalkan.

Like us on Facebook

Last Updated on Thursday, 25 February 2016